Dizains

Programmas "Vides dizains" kursi

Kursos un pilnveides programmās var piereģistrēties on-line vai aizpildot iesniegumu ISMA, Rīgā, Lomonosova ielā 1, korpuss 6, II stāvs, 9. kab.
vera.groma@isma.lv
+371 67114520
+371 29217596

Interjera dizains. Grafiskais dizains. Projekta izstrāde datorprogrammās. 9 mēneši (320 st.)

Aicinām apgūt interjera un grafiskā dizaina dizaina licencētu profesionālās pilnveides programmu.
Izglītojamie saņem Valsts Apliecību par profesionālās pilnveides izglītību.

Programmas saturs:

 • Telpa un vide. Telpas funkcionālais zonējums, ergonomika. Gaisma interjerā un logu dizains. Kompozīcija, krāsa un materiāls interjerā un reklāmā.
 • Stilu mācības pamati. Interjera vēsturiskie un mūsdienas stili un virzieni. Stilu dažādība reklāmā. Ekskursija „Rīgas arhitektūras stili”, muzeju apmeklējums.
 • Saskarsmes pamati. Darbs ar klientu. Cilvēka psiholoģiskās īpatnības informācijas uztverē.
 • Krāsu teorija. Krāsu aplis un harmonisko krāsu saskaņas shēmas. Krāsu uztveres īpatnības interjerā un reklāmā. „Gadalaiku krāsu” teorija.
 • Zīmēšanas, gleznošanas un rasēšanas pamati. Interjera un reklāmas objekta attēlošana telpā. Formas veidošana. Materialitātes un krāsainības iegūšana. Telpas rasēšanas pamatprincipi – plāni, sienu projekciju izklājumi, aksonometrija, frontāla un stūra perspektīva.
 • Uzņēmuma reklāmas un firmas stila elementu izstrādāšana. Firmas stila veidošanas principi. Logotipa kompozīcija. Krāsa un stils. Firmas stila izstrāde datorprogrammā: logo, vizītkartes, firmas kalendāri un cita reklāmas produkcija.
 • Dzīvojamās vai sabiedriskās telpas projekts. Telpas rekonstrukcija. Grīdas un griestu plāni. Sienu projekciju izklājumi. Mēbeļu komplektācija. Interjera krāsa un apdares materiāli. Apgaismojums. Interjera projekta izstrāde datorprogrammā.

Mācību maksa: 810.00 EUR (90.00 EUR mēnesī)
Rīga, Lomonosova 1/7, ISMA
+371 28317873
jelena.sidorenko@isma.lv, liene_sidorenko@inbox.lv


Interjera dizains. 6 mēneši (160 st.)

Aicinām apgūt interjera dizaina licencētu profesionālās pilnveides programmu.
Izglītojamie saņem Valsts Apliecību par profesionālās pilnveides izglītību.

Programmas saturs:

 • Telpa un vide. Funkcionālais zonējums, gaisma un ergonomika. Kompozīcija, krāsa un materiāls interjerā.
 • Stilu mācības pamati. Interjera vēsturiskie un mūsdienas stili un virzieni. Ekskursija „Rīgas arhitektūras stili”, muzeju apmeklējums.
 • Krāsu teorija. Krāsu aplis un harmonisko krāsu saskaņas shēmas. Krāsu uztveres īpatnības interjerā. „Gadalaiku krāsu” teorija.
 • Zīmēšanas, gleznošanas un rasēšanas pamati. Objekts interjerā. Formas veidošana. Materialitātes un krāsainības iegūšana. Telpas rasēšanas pamatprincipi – plāni, sienu projekciju izklājums, aksonometrija, frontāla un stūra perspektīva.
 • Dzīvojamās vai sabiedriskās telpas projekts. Telpas rekonstrukcija. Grīdas un griestu plāns. Sienu projekciju izklājums. Mēbeļu komplektācija. Interjera krāsa un apdares materiāli. Apgaismojums. Projekta tāme.

Mācību maksa: 540.00 EUR (90.00 EUR mēnesī)
Rīga, Lomonosova 1/7, ISMA
+371 28317873
jelena.sidorenko@isma.lv, liene_sidorenko@inbox.lv


Interjera dizains. 3 mēneši

Visiem, kas vēlās apgūt interjera dizainera profesijas pamatus!
Apmācības kursu programmas ietvaros klausītāji apgūst zīmēšanu, gleznošanu, krāsu mācību, kompozīciju un interjera projektēšanu.
Izglītojamie saņem Sertifikātu.

Programmas saturs:

 • Telpa un vide. Telpas funkcionālais zonējums, ergonomika. Gaisma, krāsa un materiāls interjerā.
 • Krāsu teorija. Krāsu aplis un harmonisko krāsu saskaņas shēmas. Krāsu uztveres īpatnības interjerā „Gadalaiku krāsu” teorija.
 • Zīmēšanas, gleznošanas un rasēšanas pamati. Objekts interjerā. Formas veidošana. Materialitātes un krāsainības iegūšana. Telpas rasēšanas pamatprincipi – plāni, sienu projekciju izklājumi, aksonometrija.
 • Dzīvojamās vai sabiedriskās telpas skiču projekts. Grīdas un griestu plāni. Sienu projekciju izklājumi. Mēbeles un telpas zonējums. Krāsa un apdares materiāli.

Mācību maksa: 270.00 EUR (90.00 EUR mēnesī)
Rīga, Lomonosova 1/7, ISMA
+371 28317873
jelena.sidorenko@isma.lv, liene_sidorenko@inbox.lv