2024. gada aprīlis

2024. gada aprīlī ISMA studenti kopā ar starptautisko partneru universitāšu studentiem ieguva lielisku iespēju piedalīties viesnīcu novērtēšanas seminārā Baltic Beach Hotel Jūrmalā. Semināra laikā studenti iepazina viesnīcu vadības procesus, pārbaudīja numurus un analizēja dažādus viesnīcu darbības aspektus no ilgtspējīgas vadības perspektīvas.

Pēc semināra, atgriežoties ISMA telpās, studenti izvērtēja katru ilgtspējības kritēriju un apsprieda šo standartu īstenošanas iespējamību viesnīcā. Šis praktiskais vingrinājums sniedza visaptverošu izpratni par ilgtspējīgām praksēm viesnīcu vadībā.

Studenti novērtēja semināru kā izcilu, norādot, ka ieguva ieskatu daudzos iekšējos vadības procesos, kurus viņi nekad nespētu saprast kā viesi. Šis skats "aizkulisēs" ievērojami bagātināja viņu zināšanas un novērtējumu par viesnīcu vadību.

Liels paldies mūsu brīnišķīgajiem partneriem Baltic Beach Hotel par šīs bagātinošās pieredzes nodrošināšanu!

2024. gada marts

2024. gada 25. martā studenti apmeklēja Rīgas domi, lai izpētītu metodes, ko Rīgas dome izmanto uzņēmējdarbības veicināšanai. Apmeklējuma laikā viņi iepazina dažādas iniciatīvas un programmas, kas paredzētas uzņēmējdarbības attīstības un inovāciju veicināšanai pilsētā. Domes pārstāvji sniedza ieskatu par finansējuma iespējām, regulatīvo atbalstu un resursiem, kas pieejami uzņēmējiem.

Studenti izpētīja, kā pilsētas dome sadarbojas ar vietējiem uzņēmumiem, izglītības iestādēm un citiem partneriem, lai izveidotu plaukstošu uzņēmējdarbības ekosistēmu. Viņi arī apsprieda šo atbalsta pasākumu ietekmi uz vietējo ekonomiku un sabiedrības attīstību.

Šis apmeklējums sniedza visaptverošu izpratni par pašvaldības pārvaldes lomu uzņēmējdarbības veicināšanā un sniedza vērtīgas zināšanas par to, kā pilsētas politikas un iniciatīvas var atvieglot uzņēmējdarbības izaugsmi.

Paldies Rīgas domei par šī informatīvā apmeklējuma rīkošanu un savu zināšanu dalīšanu!

2023. gada novembris

 

2023.gada novembrī ISMA Ferganas filiāles studenti apmeklēja metāla pārstrādes uzņēmumu. Šis apmeklējums deva viņiem iespēju klātienē iepazīties ar metāla pārstrādes procesiem un tehnoloģijām.

Ekskursijas laikā studenti vēroja, kā tiek savākts, šķirots un pārstrādāts metāllūžņi, lai iegūtu atkārtoti izmantojamus materiālus. Viņi uzzināja par metāla pārstrādes vides un ekonomiskajiem ieguvumiem, piemēram, izejmateriālu ieguves nepieciešamības samazināšanu un atkritumu minimizēšanu. Uzņēmuma darbinieki skaidroja dažādus pārstrādes posmus, sākot no sākotnējās savākšanas līdz jaunu metāla izstrādājumu ražošanai, un uzsvēra nozares lomu ilgtspējas veicināšanā.

Apmeklējums ietvēra arī diskusijas par pārstrādes nozares izaicinājumiem, piemēram, efektivitātes uzturēšanu, drošības nodrošināšanu un atbilstību regulējumam. Studenti ieguva vērtīgas atziņas par ilgtspējīgas prakses nozīmi rūpnieciskajās darbībās un pārstrādes ietekmi uz dabas resursu saglabāšanu.

Šī izglītojošā pieredze uzsvēra vides aizsardzības nozīmi un sniedza studentiem dziļāku izpratni par ilgtspējas praktisko pielietojumu rūpniecībā.

2023. gada oktobris

2023.gada oktobrī ISMA Ferganas filiāles studentiem bija iespēja apmeklēt gan velosipēdu ražošanas uzņēmumu, gan adīšanas fabriku, iegūstot vērtīgas atziņas par šīm dažādajām, bet vienlīdz aizraujošajām nozarēm.

Apmeklējums divriteņu ražošanas uzņēmumā

Apmeklējuma laikā studenti vēroja visu ražošanas procesu, sākot no sākotnējās dizaina fāzes līdz galīgajai velosipēdu montāžai. Viņi uzzināja par izmantotajiem materiāliem, precizitātes nozīmi ražošanā un tehnoloģiskajiem uzlabojumiem, kas veicinājuši ražošanas efektivitāti un kvalitāti. Uzņēmuma pārstāvji apsprieda tirgus tendences, patērētāju preferences un pieaugošo pieprasījumu pēc ilgtspējīgiem transporta risinājumiem. Studenti tika iepazīstināti arī ar uzņēmuma apņemšanos ievērot vides ilgtspējību, piemēram, izmantojot pārstrādājamus materiālus un ieviešot energoefektīvas ražošanas prakses.

 

Adīšanas fabrikas apmeklējums

Adīšanas fabrikā studenti iepazina sarežģīto tekstilrūpniecības pasauli. Viņi vēroja, kā izejmateriāli, piemēram, vilna un kokvilna, tiek pārvērsti gatavos adījumos. Ekskursijā bija iekļautas gan tradicionālās adīšanas tehnikas, gan modernās automatizētās adīšanas mašīnas demonstrācijas. Fabrikas darbinieki skaidroja dažādus ražošanas posmus, ieskaitot dzijas sagatavošanu, rakstu dizainu, adīšanu un apdares procesus. Studenti uzzināja par izaicinājumiem, kas saistīti ar kvalitātes un konsekvences uzturēšanu masveida ražošanā, kā arī par inovācijas nozīmi modes un tekstilrūpniecībā. Turklāt fabrika uzsvēra savas ilgtspējīgās prakses ieviešanu, piemēram, izmantojot videi draudzīgas krāsvielas un samazinot atkritumus.

 

2023. gada jūnijs

2023.gada 15. jūnijā SIA ONETec vadītājs Māris Freze dalījās savā pieredzē ar ISMA studentiem tiešsaistes lekcijā.

Māris prezentēja tēmu "IT risinājumu izpēte biznesa efektivitātes veicināšanai: Bitrix24, 1C grāmatvedība un noliktavas vadība." Izmantojot savu plašo pieredzi IT nozarē un kā uzņēmuma vadītājs, Māris sniedza vērtīgas atziņas par šo risinājumu integrāciju biznesa procesos, uzsverot to priekšrocības un praktisko pielietojumu.

Viņš izskaidroja, kā Bitrix24 veicina sadarbību un projektu vadību, kā 1C grāmatvedība racionalizē finanšu operācijas un kā uzlabot noliktavas vadības sistēmas efektivitāti. Māris arī apsprieda jaunākās tendences un labākās prakses IT risinājumu izmantošanā biznesa efektivitātes uzlabošanai, piedāvājot praktiskus piemērus un reālās situācijas.

Šī lekcija bija ļoti informatīva, aprīkojot studentus ar būtiskām zināšanām par IT rīku izmantošanu, lai optimizētu biznesa operācijas. Sesija uzsvēra moderno tehnoloģiju ieviešanas nozīmi, lai saglabātu konkurētspēju un uzlabotu organizācijas veiktspēju. Liels paldies Mārim Frezem par viņa aizraujošo un izsmeļošo prezentāciju, kas būtiski veicināja studentu izpratni par IT risinājumiem biznesa kontekstā.

2023. gada maijs

Seminar

2023,gada 31. maijā Jūlija Mironova piedalījās seminārā "Strādā gudri, nevis grūti", ko organizēja Latvijas Viesnīcu un Restorānu asociācija un D-EDGE Hospitality Solutions.

Šis pasākums pulcēja kopā pārstāvjus no viesnīcu nozares Latvijā un Igaunijā, lai dalītos ar atziņām par jaunākajām tehnoloģiju tendencēm, attīstības perspektīvām un ar tehnoloģiju ieviešanu saistītajiem izaicinājumiem. Seminārs kalpoja kā platforma nozares profesionāļiem, lai diskutētu un izpētītu inovatīvus risinājumus, kuru mērķis ir uzlabot operatīvo efektivitāti un viesu pieredzi.

Dalībnieki apmainījās ar vērtīgu informāciju par jaunākajām tehnoloģijām, kas veido viesnīcu nozares nākotni, piemēram, uzlabotajiem rezervēšanas sistēmām, klientu attiecību pārvaldības rīkiem un automatizācijas procesiem. Ievērojama daļa no diskusijām bija veltīta praktiskajām grūtībām, ar kurām viesnīcas saskaras, ieviešot jaunas tehnoloģijas savās darbībās. Šie izaicinājumi ietver nepieciešamību pēc personāla apmācības, finansiālajām investīcijām un potenciālajiem traucējumiem esošajiem darba procesiem pārejas periodā.

Seminārs ne tikai nodrošināja platformu zināšanu apmaiņai, bet arī veicināja sadarbību starp nozares iesaistītajiem Latvijā un Igaunijā, veicinot kopīgu redzējumu par viesnīcu nozares nākotni šajā reģionā.

 

 

2023.gada 17. maijā ISMA studenti devās izglītojošā ekskursijā pa vairākām Rīgas viesnīcām un apmeklēja Rīgas Vēstures un navigācijas muzeju. Šī ekskursija sniedza iespēju gan vietējiem, gan starptautiskajiem studentiem uzzināt par Latvijas un Rīgas vēsturi, kā arī diskutēt par vēsturiskajiem tūrisma aspektiem reģionā. Viesnīcu apmeklējumi iepazīstināja ar dažādām viesmīlības tradīcijām un standartiem, sniedzot ieskatu tūrisma nozares darbības aspektos.

Studenti varēja klātienē novērot pakalpojumus un ērtības, kas veicina Rīgas reputāciju kā tūrisma galamērķi. Rīgas Vēstures un navigācijas muzejā studenti izpētīja eksponātus, kas izceļ pilsētas bagātīgo jūras mantojumu un tās vēsturisko nozīmi reģionālajā tirdzniecībā un navigācijā. Muzeja apmeklējums kalpoja kā praktisks papildinājums viņu studijām, sasaistot vēsturiskās zināšanas ar mūsdienu tūrisma praksi. Visas ekskursijas laikā diskusijas galvenā uzmanība tika pievērsta tam, kā vēsturisko un kultūras mantojumu var izmantot, lai uzlabotu tūristu pieredzi.

Studenti pētīja muzeju un vēsturisko vietu lomu apmeklētāju piesaistē un šo dārgumu saglabāšanas nozīmi nākamajām paaudzēm. Šī pieredze padziļināja studentu izpratni par vēstures un tūrisma mijiedarbību, sniedzot visaptverošu ieskatu par to, kā vēsturiskos stāstījumus var integrēt mūsdienu tūrisma stratēģijās.

2023.gada marts

2023. gadā martā Jūlija Mironova, ISMA Biznesa administrācijas turisma programmas direktore, kopā ar savējiem studentiem apmeklēja Jaunmoku pili.

Šis apmeklējums piedāvāja studentiem iespēju apskatīt viesnīcas numurus, uzzināt par ēkas vēsturi un veikt analīzi par viesnīcas ilgtspējīgajām praksēm. Studenti atklāja, ka Jaunmoku pils, kas ir ieguvusi Green Key sertifikātu, īsteno vairākas ilgtspējīgas iniciatīvas.

Viņi secināja, ka viesnīca kalpo par izcilu paraugu ilgtspējīgām praksēm viesmīlības nozarē. Pils ilgtspējīgā pieeja ietver energoefektīvu darbību, atkritumu samazināšanas stratēģijas un iniciatīvas, kas vērstas uz apkārtējās dabas vides saglabāšanu.

Šis apmeklējums piedāvāja praktiskus iedvesmas avotus par to, kā ilgtspējīgums var tikt efektīvi integrēts viesnīcas vadībā. Hands-on pieredze ļāva studentiem labāk saprast vides aizsardzības nozīmi un tās priekšrocības gan uzņēmumam, gan tā klientiem.

Īpašs paldies Jaunmoku pils komandai par viņu lielisko sadarbību un vērtīgo mācību pieredzi. Viņu apņemšanās ilgtspējai ne tikai uzlabo viesu pieredzi, bet arī pozitīvi ietekmē vietējo kopienas un vides labklājību.

2023.gada marts

2023.gada 21. martā Jūlija Žagunova, Relais le Chevalier vadītāja, vadīja semināru ar nosaukumu "Ilgtspējas tendences viesnīcu nozarē" ISMA studentiem.

Jūlija dalījās ar jaunākajām tendencēm viesmīlības nozarē, kā arī savu plašo pieredzi viesnīcu vadībā un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības attīstīšanas izaicinājumiem. Semināra laikā studenti iesaistījās diskusijās par ilgtspējīgu viesnīcu attīstību, sastapto grūtību un nākotnes izaugsmes perspektīvām.

Viņi izpētīja dažādas stratēģijas un labās prakses ilgtspējīgas attīstības integrēšanai viesnīcu darbībās, ņemot vērā gan vides, gan ekonomiskos faktorus. Šis seminārs sniedza vērtīgas atziņas par ilgtspējības nozīmi viesmīlības nozarē un apbruņoja studentus ar zināšanām par pašreizējām tendencēm un praktiskajiem izaicinājumiem šajā jomā.

Paldies, Jūlija Žagunova, par jūsu ekspertīzi un šāda iedvesmojoša semināra vadīšanu!

 

2023.gada aprīlis

2023. gadā aprīlī Biznesa administrācijas turisma programmas studenti apmeklēja Wellton Centrum Hotel&SPA.

Semināra laikā studentiem bija iespēja apskatīt viesnīcas numurus, restorānu un SPA iekārtas. Viņi arī piedalījās diskusijā ar viesnīcas vadītāju par dažādām aktuālām tēmām viesnīcu vadībā, nozares tendencēm, viesu vēlmēm un nepieciešamībām, kā arī citiem svarīgiem viesnīcas darbības aspektiem.

Šis apmeklējums studentiem piedāvāja visaptverošu skatu uz viesmīlības nozari no praktiskā viedokļa. Vadītāja pieredzes sniegtās atziņas uzsvēra viesnīcu vadības dinamisko raksturu un pielāgošanās nozīmi mainīgajām tendencēm un izaicinājumiem.

Šī mijiedarbība ļāva studentiem labāk izprast viesnīcas vadīšanas sarežģītību un stratēģijas, kas tiek izmantotas, lai uzlabotu viesu apmierinātību un operatīvo efektivitāti. No sirds pateicamies mūsu lieliskajiem partneriem no Wellton Centrum Hotel & SPA par izcilu un informatīvu tūri. Viņu sadarbība un atbalsts ievērojami papildināja studentu mācību pieredzi.

2023.gada decembris

2023. gada decembrī Jūlija Mironova, ISMA Biznesa administrācijas turisma programmas direktore, piedalījās starptautiskajā izstādē EXPO 2020, kas norisinājās Dubajā, Apvienotajos Arābu Emirātos.

Bieži dēvēta par "Uzņēmēju Olimpiādi", EXPO 2020 piesaistīja vairāk nekā 20 miljonus apmeklētāju no visas pasaules sešu mēnešu laikā. Katra piedalīšanās valsts demonstēja savus izcilākos tehnoloģiskos sasniegumus un prezentēja sevi kā galveno tūrisma un investīciju galamērķi.

Šī izstāde sniedza visaptverošu ieskatu uz biznesa bez robežām koncepciju, perspektīvu, kas var būt neprocami svarīga studentiem. Izstādē eksponētā inovatīvo risinājumu un tehnoloģiju daudzveidība piedāvāja unikālu mācīšanās pieredzi.

Novērojot, kā dažādas valstis pozicionē sevi globālajā tirgū, studenti var iegūt iedvesmu attīstīt savu radošumu un censties pēc izcilības savās nākotnes karjerās. Jūlijas Mironovas dalība EXPO 2020 uzsvēra starptautiskās eksponēšanās nozīmi un globālo tendenču izpratni tūrisma un biznesa jomā.

Šīs notikuma gūtās zināšanas un pieredze ir nenovērtējamas vērtības resursi izglītības programmām bagātināšanai un studentu iedvesmošanai sasniegt savu augstāko potenciālu.

2023.gada novembris

2022.gadā novembrī Jaunatnes inovāciju centrs rīkoja semināru ISMA Ferganas filiālē par tēmu "Start-up projektu izveide un piedalīšanās tiem".

Seminārā tika apspriesta start-up uzņēmumu definīcija un izveide, start-up ekosistēmas, kā arī finansēšanas veidi start-up jomā, ko prezentēja grāmatvedības speciāliste Sanobar Ismoilova.

 

 

9.novembrī ISMA Ferganas filiāle viesmīlīgi uzņēma sanāksmi ar Jaunatnes inovāciju centru. Pasākumā studentiem tika iepazīstināti ar dažādajiem IT saistītajiem kursiem, ko piedāvā šis centrs.

Sanāksme sniedza pārskatu par centra izglītības programmu, kas ietver programmēšanu, tīmekļa attīstību, datoru drošību, datu zinātni un citas jaunās informācijas tehnoloģiju nozares. Jaunatnes inovāciju centra pārstāvji izskaidroja kursu struktūru un saturu, akcentējot tos praktiskajām prasmēm un zināšanām, kas nepieciešamas modernajā IT nozarē.

Studenti guva iespēju uzzināt par centra izmantoto praktisko mācību pieeju, ieskaitot projektu bāzes mācību un reālu problēmu risināšanas scenārijus. Šajā sanāksmē tika arī demonstrēti studentu projekti, kas atklāja inovatīvās risinājumu un programmu dalībnieku izstrādātās lietojumprogrammas.

Papildus tam, Jaunatnes inovāciju centra darbinieki diskutēja par tehnoloģisko attīstību un aktualitāti, uzsverot nepieciešamību sekot līdzi jaunievedumiem un veicinot studentu turpmāko izglītību un profesionālo attīstību IT jomā. Viņi arī sniedza informāciju par karjeras iespējām un pieprasījumu pēc kvalificētiem IT profesionāļiem dažādās nozarēs.

Šis notikums bija ļoti informatīvs un iedvesmojošs, sniedzot studentiem vērtīgas ieskatu izglītības iespējās IT jomā un motivējot viņus izpētīt un iesaistīties šajos inovatīvajos kursos.

 

 

2022.gada marts

2023. gada martā ISMA studenti kopā ar partneruniversitāšu studentiem ieguva iespēju apmeklēt Nurmuižas pils kompleksu – izcilu ilgtspējīgas uzņēmējdarbības attīstības piemēru.

Šī ekskursija bija izglītojoša pieredze, kas parādīja, kā vēsturiskas vietas var saglabāt un izmantot ilgtspējības veicināšanai. Īpašs paldies par ekskursijas un semināra organizēšanu pienākas kompleksa direktorei Kristīnei.

Viņas ieguldījums ļāva studentiem dziļi iepazīt inovatīvās stratēģijas, kas tiek pielietotas pilsētvides mantojuma saglabāšanai, vienlaikus nodrošinot tās ekonomisko dzīvotspēju.

Ekskursijas laikā tika veikts apjomīgs apskats pa pili, kas ilustrēja mūsdienīgu ilgtspējīgu prakses integrāciju vēsturiskā kontekstā. Pēc tam sekojošais seminārs sniedza vērtīgu ieskatu izaicinājumos un panākumos, kas saistīti ar ilgtspējīga biznesa vadīšanu.

Studenti varēja diskutēt un uzzināt par dažādiem ilgtspējas aspektiem, tostarp energoefektivitāti, atkritumu apsaimniekošanu un kultūras mantojuma saglabāšanas nozīmi. Šī pieredze bagātināja studentu izpratni par to, kā ilgtspējību var efektīvi iekļaut biznesa modeļos, īpaši vēsturisko un kultūras pieminekļu saglabāšanas kontekstā.

2022.gada oktobris

2022. gada oktobrī ISMA studenti programmas direktores Julijas Mironovas pavadībā viesojās zīda ražošanas uzņēmumā Margilānā, Uzbekistānā.

Vizītes laikā studenti diskutēja par valsts reputāciju kā tūrisma galamērķi un tās vietu globālajā tūrisma industrijā. Tika arī pētīts ilgtspējīga tūrisma potenciāls Uzbekistānā.

Ekskursija sniedza vērtīgu ieskatu tradicionālajos zīda ražošanas procesos un uzsvērta Uzbekistānas bagāto kultūras mantojumu. Studenti pētīja, kā tradicionālo amatu saglabāšana var uzlabot Uzbekistānas pievilcību starptautiskajiem tūristiem. Turklāt diskusijās tika uzsvērta ilgtspējīgu tūrisma prakses attīstīšanas nozīme, kas varētu nākt par labu gan vietējām kopienām, gan videi.

Šī pieredze ne tikai paplašināja studentu izpratni par tūrisma nozari, bet arī veicināja dziļāku novērtējumu par ilgtspējīgu tūrisma iniciatīvu kultūras un ekonomisko nozīmi Uzbekistānā.

 

2022.gada oktobris

Pandēmija netraucē sadarbībai, pateicoties lieliskajiem draugiem no dažādiem sektoriem!

2022.gada 4. oktobrī Kazahstānas vēstniecības Latvijā pārstāvis dalījās ar ISMA studentiem ar jaunākajām tendencēm sabiedriskajās attiecībās politiskajā sfērā. Pārstāvis sniedza spilgtus piemērus no slavenu politiķu sabiedrisko attiecību kampaņām, diskutējot par baltā un melnā PR jēdzieniem, to ieguvumiem un riskiem.

Šī sesija studentiem sniedza dziļāku izpratni par stratēģisku sabiedrisko attiecību izmantošanu politikā, ilustrējot, kā dažādi piegājieni var veidot sabiedrības viedokli un ietekmēt politiskos rezultātus. Diskusija uzsvērta ētiskos apsvērumus un potenciālās sekas, kas saistītas ar dažādām sabiedrisko attiecību taktikām, bagātinot studentu zināšanas par politiskās komunikācijas sarežģītību un dinamiku.

No sirds pateicamies mūsu draugiem Kazahstānas vēstniecībā par ieguldījumu šajā informatīvajā un aizraujošajā sesijā!

2022.gada aprīlis

20. aprīlī Hanzas Hoteļa vadītāja Alisa Ratkeviča studentiem lasīja vieslekciju par tūrisma attīstību. Alisa dalījās ar vēsturiskiem ieskats sākot no agrīnākajiem zināmajiem tūrisma gadījumiem līdz pat mūsdienu globālajiem notikumiem, kas būtiski ietekmējuši nozares attīstības trajektoriju.

Lekcijā iekļauta arī dzīva diskusija, kurā studenti iepazinās ar tūrisma vēsturiskajiem aspektiem un dalījās savās zināšanās par tūrisma attīstību un vēsturi savās valstīs. Šī skatījumu apmaiņa sniedza bagātīgāku izpratni par to, kā tūrisms ir attīstījies laika gaitā, un tā daudzveidīgo ietekmi dažādos reģionos.

Sirdsnīga pateicība Alisai Ratkevičai par brīnišķīgo vieslekciju!

2021.gada aprīlis

  1. 30. aprīlī profesionālais gids un uzņēmējs Armands Muižnieks ISMA studentiem dalījās ar savām plašajām zināšanām un pieredzē par tūru un ekskursiju organizēšanu. Balstoties uz savu ilggadējo pieredzi, Armands studentiem sniedza ieskatu nozares specifikā, dažādo tūristu vajadzību un vēlmju daudzveidībā, globālajās tendencēs un jaunākajos pētījumu atklājumos šajā jomā.

Viņa lekcijā tika apskatīti tūrisma vadīšanas praktiskie aspekti, tostarp maršruta plānošana, klientu apkalpošana un pielāgošanās mainīgajai tirgus situācijai. Studenti ieguva dziļāku izpratni par to, kā radīt neaizmirstamas un veiksmīgas ceļojumu pieredzes, kas pielāgotas dažādām auditorijām.

Paldies Armandam Muižniekam par tik vērtīgu zināšanu un pieredzes nodošanu!

2020.gada oktobris

2020.gada 22. oktobrī vieslekciju studentiem lasīja Šerloka Hoteļa vadītāja Jūlija Žagunova, kura dalījās ar dažiem viesnīcu nozares spilgtākajiem veiksmes stāstiem. Lekcijas laikā studentiem bija iespēja analizēt nozīmīgas un populāras viesnīcu ķēdes, salīdzinot to līdzības un atšķirības. Pasākumā tika iekļautas interaktīvas aktivitātes, piemēram, viktorīnas un radoši vingrinājumi, padarot mācību procesu gan izglītojošu, gan patīkamu.

Sirdsīga pateicība Jūlijai Žagunovai par vērtīgo vieslekciju!

 

 

Augšup