Iļja Morozovs – ISMA studiju programmas "Uzņēmējdarbības vadība" 4. kursa students no Latvijas, rīdzinieks - ir kļuvis slavens kā dziedātājs Eliots. Iļjas radošais ceļš aizsākās pēc tam, kad viņš jau skolas laikā kļuva par mūzikas konkursa "ISMA aicina talantus" uzvarētāju. Vēlāk, iestājoties profesionālā bakalaura studijās augstskolā ISMA Ilja ir aizbraucis studiju praksē Zviedrijā ERASMUS+ programmas ietvaros. Prakses laikā tur tika izveidots projekts (Elliot twelve), tika ierakstītas pirmās dziesmas un prezentētas sabiedrībai vadošajās mūzikas tiešsaistes platformās.

Šodien Iļja dzīvo Zviedrijā un sadarbojas ar producentu Jonas Gladnikoff. Kā viņu kopīga darba rezultāts ir tapusi pirmais solo singls 'Remedy', kas aktīvi uzņem apgriezienus un jau saņēmis publikas atzinību vairāk nekā 20 pasaules valstīs!
EliotXII strādā pop un alternatīvajā stilos. Viņa balsīm piemīt savs unikāls skanējums, un dziedātāja tembrs nevienu neatstāj vienaldzīgu. Autora dziesmu teksti ir jēgpilni un atklāti, stāsta par cilvēkiem zināmām attiecībām: mīlestība, draudzība, naids – tēmas, kurās katrs var atrast sevī.

ISMA kolektīvs apsveic Iļju ar pirmajiem panākumiem un novēl jaunus radošus sasniegumus!!!

Saite uz mūzikas straumēšanas platformām:
https://recordu.lnk.to/q4YPj3
YouTube saite:
https://www.youtube.com/watch?v=d3f1j4s66SY

Citas ziņas

Izvēlieties savu izglītības programmu

Iepazīstieties ar mūsu vadības, tūrisma un informācijas tehnoloģiju izglītības programmām.

Augšup