Erasmus+ iespējas sniedz Eiropas izglītības iestādēm lielisku iespēju apmainīties ar pieredzi, idejām un veidot sadarbību!
Bija prieks satikt City Unity College komandu Nikosijā un atrast jaunus ceļus, kas novedīs pie studiju un prakses apmaiņas mūsu studentiem un dos mums iespēju veicināt mūsu akadēmisko sadarbību jaunā līmenī. Vizītē, kas notika 2022.gada 9.-16.novembrī, ISMA pārstāvēja akadēmisko sakaru prorektore Jevgeņija Dehtjare un ISMA "Uzņēmējdarbības vadība tūrismā" studiju programmas direktore Jūlija Mironova. Mums bija lieliska iespēja tikties ar City Unity koledžas valdes prezidentu Eliasu Filipu, kā arī tikām iepazīstināti ar mūsu Latvijas kolēģiem, kuri jau ilgstoši ir iesaistīti koledžas akadēmiskajā un administratīvajā darbībā – asociēto profesori Žaneti Garanti un Gaļina Berjozkinu, viesnīcu animācijas programmas vadītāju.
Papildus administratīvajām sanāksmēm vizītes mācību mērķi tika pilnībā realizēti, novadot lekcijas koledžas Biznesa vadības maģistrantēm par profesionālās izdegšanas tēmām (Jūlija Mironova) un mūsdienu pieejām karjeras plānošanā (Jevgenija Dehtjare). Neskatoties uz to, ka Rīgas un Nikosijas attālums ir vairāk nekā 2,5 tūkst. kilometru, mēs esam atraduši daudzas līdzības starp profesionālās izdegšanas novēršanu un karjeras plānošanu abu iestāžu studentu vidū.
Vēlamies pateikties arī Erasmus+ koordinatorei Anthoulai Koupepiai par raitu vizītes organizēšanu!

Citas ziņas

Izvēlieties savu izglītības programmu

Iepazīstieties ar mūsu vadības, tūrisma un informācijas tehnoloģiju izglītības programmām.

Augšup